Teslimat koşulları

Teslimat Koşulları
KARGO VE TESLİMAT
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketli YURTİÇİ KARGO  garantisi ile size teslim edilecektir.Siparişiniz ödeme yaptığınız ya da siparişinizi onayladığınız günden itibaren 1-3 iş gününde kargoya verilir.
Kargo şirketleri güvenlik sebebiyle günlük kota uygulamasına geçmiştir. Bu önlemler kapsamında siparişlerinizde gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Siparişiniz ortalama 1-3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Adres detaylarınızı vermek istemezseniz, size en yakın Yurtiçi kargo şubesini belirtip, siparişinizi teslim alabilirsiniz:
 
• Size En Yakın Yurtiçi kargo detaylarını yazıp sipariş verin.
• Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
• Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Kargo şubesinden alın!
• Ödemesini Alınmayan Kargolarda Geçerli Bir Telefon Beyan Edilmesi Gerekir,Telefon numarası olmayan yada Geçersiz telefon numarası bulunan siparişler gönderilmez!
 
 
Teslimat süreleri
 
Siparişlerinizi 'Hesabım' menüsüne tıklayarak 'Siparişlerim' bölümünden takip edebilirsiniz.
Kargonuz siparişi verdiğiniz gün itibariyle 1-3 iş gününde Kargoya teslim edilir.
 
Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:
 
• 1 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbul’a 600 km yakınlıktaki iller).
• 2 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbul’a 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
• 3 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbul’a 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar dahil değildir.
Yükleniyor...