Garanti ve iade koşulları

Garanti ve İade Koşulları
İade Şartları
GARANTİ KOŞULLARI
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 
İADE KOŞULLARI
 
İadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış bir şekilde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. 
 
İadelerde Kargo Ücreti kesilmemektedir.
 
İade yapmak için sipariş tarihinden itibaren 14 gün içerisinde web sitemizden veya whatsapp hattımıza yazarak iade kodunuzu öğrendikten sonra ürünü bize kargolayabilirsiniz.
 
Tüm ürünlerde geçerli koşulsuz İADE hakkınız bulunmaktadır.
 
Ürünün faturası ve etiket kartı ile tarafımıza 14 iş günü içerisinde gönderilmesi gerekmektedir.
 
İadelerde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. İade kod bilgisi için Web sitemizden hesabım ,kargo takip bölümünden veya 0(532) 233 74 62 müşteri hizmetleri ile görüşme  sağlayabilirsiniz    
 
İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilip ,onaylandıktan sonra iadeniz 15 gün içinde yapılacaktır.
 
 
İadeniz onaylandıktan sonra , ödeme yaptığınız karta iadeniz sağlanmaktadır.
 
Kapıda ödeme ve havale/eft yaptıysanız eğer bizimle whatsapp hattımızdan iban bilgileri payşalmanız gerekmektedir.
 
Kapıda ödeme ve havale/eft ödemelerinde iadeler banka hesabınıza yapılmaktadır.
 
Kapıda ödemelerde Ek hizmet bedeli iade edilmemektedir.
 
İadesi yapılacak ürünle birlikte kargo paketinizde bulunan fatura ile gönderilmelidir.Ürün etiketi üzerinde olmalıdır.
 
 
Ürünlerde yoğunluğu önlemek adına değişim bulunmamaktadır. Beden değişikliği yapmak istiyorsanız ürünü bize iade için gönderir göndermez yeni ürünün siparişini oluşturun. İade kargonuz bize ulaştığı zaman iade süresi içerisinde tutarınız bankanıza aktarılıcaktır.
 
 
          Swist üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.
 
         İade Adresimiz :
                  Brgclothing.com
                 Akıncılar mah, Ayvacık sok, Ayvalık çıkmazı 71/C 1. Dükkan Güngören/İstanbul
Yükleniyor...